INSTRUKTOR KITESURFINGU KURS

Serdecznie zapraszamy na kurs instruktora kitesurfingu w zbliżającym się sezonie . Z pomocą szkolenia uzyskasz uprawnienia , umiejętności i zdobędziesz certyfikat pozwalający Ci na szkolenie innych w Polsce i zagranicą! Dla najlepszych proponujem pracę instruktora w naszej szkółce. napisz do nas maila lub wypełnij formularz. Zrób z nami kurs instruktora kitesurfingu.

Najbliższą wiosną organizujemy kursy na instruktora kitesurfingu. Uprawnienia instruktorskie Polskiego Związku Kitesurfingu są honorowane w polskich szkołach kitesurfingu i zagranicznych szkołach kite .

INSTRUKTOR KITESURFINGU KURS

Cel szkolenia instruktorów kitesurfingu został opracowany przy współpracy twórców i protoplastów polskiego kitesurfingu, założycieli pierwszych akademii kitesurfingu w Polsce. Program Instruktor kitesurfingu kurs został stworzony w oparciu o kurs instruktorski IKO (kurs IKO) i standardy Światowej Organizacji Kiteboardingu IKO. Szkolenie uwzględnia warunki panujące na polskich miejscówkach oraz obejmuje istotne sprawy dotyczące organizowania kursów dla instruktorów kitesurfingu. Więcej informacji znajdziesz w linku tutaj: Instruktor kitesurfingu kurs.