Kursy na instruktora kitesurfingu

Serdecznie zapraszamy na kursy na instruktora kitesurfingu w w nadchodzącym sezonie 2018. Z pomocą szkolenia uzyskasz uprawnienia , uprawnienia i uzyskasz certyfikat pozwalający Ci na pracę w szkołach kitesurfingu na całym świecie ! Dla najlepszych proponujemy pracę jako instruktor w naszej szkółce. napisz do nas maila lub wypełnij formularz. Ogarnij razem z nami kurs instruktora kitesurfingu

Kursy na instruktora kitesurfingu

Podczas najbliższego lata organizujemy kursy na instruktora kitesurfingu. Uprawnienia instruktorskie Polskiego Związku Kitesurfingu są honorowane w polskich szkołach kitesurfingu i zagranicznych szkołach kite.

Pomysł szkolenia instruktorów kite został stworzony przy współpracy twórców i protoplastów polskiego kitesurfingu, założycieli pierwszych akademii kitesurfingu w Polsce . Program powstał i został opracowany w oparciu o kurs instruktorski IKO i standardy Międzynarodowej Organizacji Kiteboardingu IKO. Kursy na instruktora kitesurfingu PZKite uwzględniają warunki panujące na polskich miejscówkach oraz obejmuje istotne kwestie dotyczące oganizowania szkoleń dla instruktora kitesurfingu.