Wainman Boss 12 m

Latawiec Kite Wainman Hawaii Boss 12 m RG 3.0

Boss to najszybsza 12-ka jaką kiedykolwiek mieliśmy testować. Niezależnie od tego, z jakiego latawca 12-metrowego nasi klienci przesiadają się na Bossa – wszyscy są zadowoleni. Boss dysponuje siłą dużego latawca w połęczeniu z wysoką responsywnościąi relatywną szybkość. Jest bardzo intuicyjny i stabilny, co docenią szczególnie początujący. Boss jest wybieramy jako podstawowy latawiec przez cięższych riderów, jako kite słabowiatrowy do zestawu ze Smokiem, lub jako trzeci latawiec lub ze Smokiem 9 m i Mr. Greenem 7.5 m

Pływając na Bossie 12 m zobaczysz, ze pływanie na dużym latawcu może być przyjemnością. W każdej odmianie kitesurfingu. Mam moc potrzebną do skoków, pływania przy słabszym wietrze. Ma szybkość, która sprawdzi się nawet na fali. Jest intuicyjny i generuję stabilną siłę tak potrzebną początkującym podczas nauki startu na desce i kolejnych manewrów. Boss, dzięki stylowej, unikalnej grafice, budzi zainteresowanie i zazdrość pozostałych kitesurferów. Osobiscie, jesteśmy zakochani w możliwościach najnowszej 12-ki Wainmana.

Zakres wiatrowy:
Od 11 do 22 węzłów – dla kitesurfera o wadze ok. 70 kg
Od 13 do 25 węzłów – dla kitesurfera o wadze ok. 85 kg

W zestawie:
– Nowy latawiec WH Boss 12 m
– Ulepszony, ergonomiczny plecak Rabbit Gang 3.0
– Oryginalna pompka Wainman Hawaii
– Zestaw naprawczy

Latawiec jest dostępny w wersji białej i czarnej

Dedykowany bar – Hawaii Bar RG 3.0 rozmiar L

Cena katologowa: 4490 zł
Cena katalogowa zestawu z barem: 5980 zł

Uwaga wyprzedaż! – latawiec Wainman Hawaii Boss 12 m RG 3.0 komplet z barem w promocyjnej cenie 3990 zł. Napisz i dowiedz się więcej lub zamów: lukasz@kitetrips.pl, tel. 731 344 966!

Zobacz jak Boss prezentuje się na wodzie:

Wainman Boss na stronie producenta: www.wainmanhawaii.com/kites/rabbits/boss