Wainman Punch 10.5 m

Latawiec Kite Wainman Hawaii Punch 10,5 m RG 3.0

Spośród wszystkich Królików Punch ma największe zacięcie freestyle’owe. Jest mniej wave’owy niż wszystkie inne Wainmany i nie jest tak zwrotny na fali jak Smoke. Dysponuje ogromnym zakresem wiatrowym, powerem przy skokach i przyzwoitym hangtime’m. Punch jest najczęściej wybierany jako jeden latawiec na początek pływania na kite, a także jako jeden latawiec allround dla średniej wagi kiteserferów.

Dzięki paroletnim testom wersji RG 2.0 i RG 3.0 latawca, doszliśmy do jednoznacznego wniosku – Punch jest doskonałym latawcem do swobodnego pływania i skoków, oraz jako pierwszy latawiec dla początkujących o wadze 75-90 kg. Daje ogromna stabilność, bardzo szeroki zakres wiatrowy i konkretne noszenie podczas skoków. Kite dysponuje solidna mocą, zbyt duża jednak by w nazwać go latawcem dedykowanym do kitesurfingu wave. Na prawdziwe surfowanie na fali zdecydowanie bardziej polecamy Smoke´a.

Zakres wiatrowy:
Od 13 do 25 węzłów – dla kitesurfera o wadze ok. 70 kg
Od 16 do 30 węzłów – dla kitesurfera o wadze ok. 85 kg

W zestawie:
– Nowy latawiec WH Punch 10.5 m
– Ulepszony, ergonomiczny plecak Rabbit Gang 3.0
– Oryginalna pompka Wainman Hawaii
– Zestaw naprawczy

Latawiec jest dostępny w wersji białej i czarnej

Dedykowany bar – Wainamn Hawaii Bar RG 3.0 rozmiar M

Cena katologowa: 4290 zł
Cena katalogowa zestawu z barem: 5780 zł

Uwaga wyprzedaż! – latawiec Wainman Hawaii Punch 10,5 m RG 3.0 komplet z barem w promocyjnej cenie 3790 zł. Napisz i dowiedz się więcej: lukasz@kitetrips.pl, tel. 731 344 966!

Zobacz jak Punch prezentuje się na wodzie:

Wainman Punch na stronie producenta: www.wainmanhawaii.com/kites/rabbits/punch

* zdjęcia latawca mają charakter poglądowy