O nas

Marek

Założyciel Kitetrips.pl. Marek jest licencjonowany instruktorem Międzynarodowej Organizacji Kitesurfingu (IKO). Doskonali na spotach w Polsce, w Niemczech, w Danii, na Wyspach Kanaryjskich, na Wyspach Zielonego Przylądka i w Meksyku. Startuje w zawodach race w landkitingu i snowkitingu. Ze wszystkich dyscyplin kitesurfingu preferuje jazdę na fali z latawcem, jego największą pasją jest surfing.

Filip

Utalentowany freestylowiec. Zaczynał od dirt jumpingu, ewolucji na rowerze w powietrzu, zajmując się czołowe miejsca na zawodach. Kiedy zaczął pływać na kite, już w pierwszym sezonie pływania prześcignął niektórych weteranów kitesurfingu. Od 4 lat pracuje jako instruktor w Kitetrips.pl, bierze udział w wyjazdach kitesurfingowych i landkitingowych, kiedy nie wieje, ćwiczy nowe tricki na wakeboardzie za motorówką i na wyciągu.

instruktor w szkole kite swinoujscie

Adam

Surfer, kitesurfer, instruktor i mistrz przekazywania wiedzy. Kto miał kurs kite z Adamem, zawsze chce do niego wracać po kolejne wskazówki. Profesjonalista, doskonale przygotowany merytorycznie, stosuje świetne techniki motywujące. Potrafi pracować z każdym. Prywatnie zapalony surfer, miłośnik nauczania, zimą pracuje jako nauczyciel angielskiego w Polsce i w Costa Rice.

instruktor w szkole kite w Szczecinie

Marcin

Marcin mimo że jest informatykiem ucieka sprzed komputera dla każdej sportowej okazji. Przygodę z wiatrem i wodą rozpoczął od żeglarstwa, jednak serce oddał latawcom. Korzysta z latawca na wodzie, śniegu i lądzie. Łączy jego siłę z każdą możliwą deską: kite, wave, mountainboard, snowboard. Lata z wózkiem buggy, na nartach, a nawet na łyżwach z kajtem. Obecnie uczy się nowej pasji – latania na paralotni. Jest bardzo spokojnym i cierpliwym instruktorem.