Wake Trip

zoom
Możliwość komentowania Wake Trip została wyłączona

Wake Trip

Najbliższy termin:

Każdy bezwietrzny dzień sezonu !
 

Masz ochotę popływać na desce lub nartach wodnych? Potrzebujesz aktywnego wypoczynku? A może chciałbyś pooglądać swoich znajomych i fajnie spędzić czas nad wodą?

wakeboarding_szczecin_9659-001

 

Zapraszamy na Wake Trip, wycieczkę na wakeboard / narty wodne. Ośrodek znajduje się nad malowniczym jeziorem pod Neubrandenburgiem, 90km od Szczecina. Na wyciągu rangi Mistrzostw Świata (Cable Wakeboard World Championships 2010) może płynąć jednocześnie 10 osób. Dzięki odpowiedniej wielkości i głębokości akwenu samodzielnie i szybko dopływamy do brzegu (po upadku do wody nie czekamy na motorówkę). Znakomita organizacja sprawia, że niewiele czasu spędzimy w kolejkach. Na wodzie mamy do dyspozycji 6 różnych przeszkód, które umożliwią dalszy rozwój umiejętności. Wakeboard i narty wodne ułatwią nam postęp w innych descyplinach sportu m. in. w kitesurfingu, snowkitingu i snowboardzie.

wakeboarding_szczecin_5341

Świetna infrastuktura wokół jeziora sprawia, że Twoi znajomi mogą obserwować Twoje wzmagania popijając dobrą kawę lub niemieckie piwo pszeniczne, a dzieci chętnie skorzystają z placu zabaw lub pobliskiej, piaszczystej plaży.

wakeboarding_szczecin_9393-001

Zobacz zdjęcia z poprzedniego wyjazdu:

GALERIA ZDJĘĆ

Zapewniamy:

Wsparcie instruktora (start, krawędziowanie, pokonywanie zakrętów; dla zaawansowanych – skoki na kickerach i ślizgi na sliderach)

Karnet (na 2 godziny lub całodniowy)

Deskę + pady + strapy / narty wodne

Piankę (Mystic i Xcel)

Kamizelkę wypornościową

Kask

Dojazd Szczecin – Neubrandenburg: dojazd własny / lub do uzgodnienia

Termin: do uzgodnienia

wakeboarding_szczecin_9400-001

Koszt Wake Trip:
Z karnetem całodniowym: 260zł /os.
Z karnetem na 2h: 160zł/os.
Dla osób, które nie korzystają z wyciągu – 0 zł

Z wyciągu można korzystać w godz.: 10:00-20:00
W weekendy: 12:00-20:00
Facebook: www.fb.com/kitetripspl
Formularz kontaktowy w zakładce: kontakt

 

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku pojawienia się prognozy na kitesurfing, tj. powyżej 12 węzłów wiatru.