Kitesurfing Sklep

KITE SKLEP KITETRIPS.PL
 

Witaj w sklepie i centrum testowym Kitetrips.pl! Oferujemy doradztwo, dobór i sprzedaż sprzętu wybranych producentów. Najlepsze latawce kitesurfingowe, deski kite, trapezy, pianki neoprenowe i inne akcesoria są przez nas testowane i poddane starannej selekcji, aby spełnić Twoje oczekiwania. Część z nich możesz przetestować u nas w Szczecinie, lub na lokalnych spotach kite. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem latawców i desek Wainman Hawaii, desek SU-2, pianek neoprenowych, akcesoriów i trapezów Mystic i produktów wielu innych, cenionych marek. Niezależnie od tego, czy zaczynasz naukę kitesurfingu od zera, jesteś początkującym kitesurferem, pływasz pierwszy sezon, czy też jesteś zaawansowanym riderem – Kitesurfing Sklep Kitetrips.pl jest dla Ciebie! Specjalizujesz się we freestyle’u, freeridzie, czy też wolisz pływanie na falach? Tych bałtyckich czy częściej na oceanicznych? W każdym przypadku, przygotujemy dla Ciebie odpowiedni sprzęt, w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do Kitesurfing Sklep Kitetrips.pl!

Przykładowe bestsellery:

Latawce kitesurfingowe

latawiec kitesurfing szczecin sklep
smoke wainman

Latawiec Wainman Hawaii Smoke 9 m RG 3.0

Legandarny i najchętniej kupowany na świecie latawiec Wainmana. Zdobywca nagrody Kite of the Year czasopisma SurfMag. Naszym zdaniem, najlepszy latawiec w relacji szybkość – stabilność – intuicyjność prowadzenia. Dedykowany do jazdy na fali, ułatwiający progres początkującym, dający mocne zacięcie przy skoku i płynność przy kiteloopach.

Kliknij i poznaj latawiec Wainman Hawaii Smoke Kite sklep, sklep kitesurfing

 

Latawiec kite Wainman Hawaii Punch

Latawiec Wainman Hawaii Punch 10,5 m RG 3.0

Spośród wszystkich Królików Punch ma największe zacięcie freestyle’owe. Jest mniej wave’owy niż wszystkie inne Wainmany, posiada za to najwięcej mocy. Dysponuje ogromnym zakresem wiatrowym, powerem przy skokach i przyzwoitym hangtime’m. Punch jest najczęściej wybierany jako jeden latawiec na początek pływania na kite, a także jako jeden latawiec allround dla średniej wagi kitesurferów.

Kliknij i poznaj latawiec Wainman Hawaii Punch

 

wainman boss kite

Latawiec Wainman Hawaii Boss 12 m RG 3.0

Boss to najszybsza 12-ka jaką kiedykolwiek mieliśmy testować. Niezależnie od tego, z jakiego latawca nasi klienci przesiadają się na Bossa – wszyscy są zadowoleni. Boss dysponuje siłą dużego latawca, w połączeniu z wysoką responsywnością i szybkość niepodobną do innych 12-ek. Jest bardzo intuicyjny i stabilny, co docenią szczególnie początkujący. Boss jest wybieramy jako podstawowy latawiec przez cięższych riderów, jako kite słabowiatrowy do zestawu ze Smokiem, lub jako trzeci latawiec w zestawie ze Smokiem 9 m i Mr. Greenem 7.5 m.

Kliknij i poznaj latawiec Wainman Hawaii Boss

Pozostałe latawce serii Wainman Hawaii Rabbit Gang 3.0:Wszystkie latawce Wainman RG 3.0

 

 

Zobacz video Wainman Hawaii:

 

Poza latawcem, w naszym kite sklepie możesz wybierać także przetestowane i sprawdzone przez nas pianki neoprenowe, deski do kitesurfingu i trapezy.
 

Deska do kitesurfingu SU-2

SU-2 deski kitesurfing
Deski SU 2 to najwyższa technologia produkcji, nowoczesne grafiki o świetne właściwości jezdne co potwierdzają opinie użytkowników desek sudwa na forach kitesurfinogowych. Do pływania allround freeride/freestyle i dla początkujących polecamy szczególnie deskę SU-2 Proseries która jest łagodna podczas lądowaniach, przyjemna nawet przy zafalowaniu (czop) i ma świetną relację ceny do jakości. Seria Prorider została zaprojektowana do pływania w wiązaniach. Popularna staje się seria SU-2 Kitebird, która udowodniła świetne parametry na wodzie i kusi atrakcyjną, ręcznie malowaną grafiką.

Pianka neoprenowa Mystic kitesurfing

Mystic pianki kitesurfing
Pianki Mystic używamy osobiście, od lat używają je nasi kursanci, okazały się one najbardziej trwałe z dostępnych na rynku. Pianki neoprenowe wykonane są częściowo z neoprenu, który odpowiada za komfort termiczny, częściowo z jerseyu dla zwiększenia wytrzymałości i elastyczności pianki. Każda pianka Mystic jest wykonana z wysokiej jakości wymienionych materiałów, posiada wzmocnienia na kolanach, podklejone szwy od wewnątrz oraz dodatkowy wewnętrzny kołnierz zakładany przez głowę, który chroni przed „zimnym prysznicem” po upadku do wody. Na warunki polskie polecamy pianki o grubości neoprenu 5/3 mm i 5/4 mm. Model podstawowy model Mystic Star 5/3 spełnia wszystkie niezbędne wymogi. Mystic Crossfire oferuje inne, ciekawe grafiki. Wyższe modele, takie jak Mystic Majestic zapewniają jeszcze większą elastyczność (flex) i szereg innowacyjnych systemów. Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę, lub dowiedz się więcej o produktach Mystic.

Trapez kite Mystic

trapezy kitesurfing szczecin sklep
Każdy trapez kite Mystic’a wyposażony jest solidnie wykonany i trwały, z powodzeniem może posłużyć przez wiele sezonów kite. Trapezy posiadają ułatwiający szybkie wpięcie system clicker 3.0, a modele wyższe niż Star – termoformowalną wkładkę 3D i szerokie wsparcie dla pleców, które zapewniają najwyższy poziom wygody i komfortu. Szczególnie polecamy wysoki, zaawansowany trapez Mystic Warrior dostępny w różnych wersjach graficznych i kolorystycznych. Trapez nie zużywa się w takim tempie jak latawiec. Kupując dobry, docelowy trapez inwestujesz na wiele sezonów.

Deska do kitesurfingu wave (surf)

Takie jak deska wave Wainman Hawaii Magnum 5’10. Deska kitesurfingowa typu surfboard stworzona do ujeżdżania fali z latawcem. W Kitetrips.pl Kitesurfing Sklep możesz zamówić każdy produkt Wainman Hawai dostępny w Polsce.

kite wave kitesurfing

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy propozycję sprzętu kitesurfingowego indywidualnie dla Ciebie!